У соцмережах розгорівся скандал через переможців Нацвідбору на Євробачення

Переможцями першого півфіналу Нацвідбору на Євробачення-2019 стали троє учасників. Серед них MARUV і YUKO, які дають концерти на території Росії.

Однією з багатьох, хто висловив обурення списком фіналістів конкурсу, виявилася завідувачка відділом культури видання «Високий замок» Галина Гузьо.

«До фіналу вийшли двоє гастролерів з Росії – MARUV i YUKO. Вокалістка другого – громадянка Росії, яка, правда, начебто отримала посвідку на постійне місце проживання в Україні. Наші реалії», – пише Гузьо у Фейсбуці.

Український продюсер, ведучий «Караоке на Майдані» Ігор Кондратюк також розкритикував артистів за гастролі в Росії. Під час відбору фаворитка відбіркового етапу MARUV заявила, що, виступаючи в Росії, несе мир і любов.

«Я для себе сформулював таку думку: у тих, у кого музика поза політикою, у них мізки поза черепом. З березня 2014 року я не приймаю таких фраз абсолютно. У нас іде розв’язана Росією війна. Хоча вона гібридна, але вона все ж є, і щотижня гинуть українці від куль рашистів», — пояснив він.

У коментарях українці також обурюються.

Source: Feed #2

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *