Кравчук, Кучма та Ющенко визнали ініціативу Порошенка небезпечною

Протягом п’яти років збройного конфлікту з Росією Україна жодного разу не оголошувала воєнний стан, адже це могло призвести до жахливих соціально-економічних наслідків. Про це йдеться у спільному листі президентів Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми та Віктора Ющенка до Верховної Ради.

У своєму зверненні президенти зазначили, що введення воєнного стану вдарить по бізнесу: інвестиційні проекти будуть заморожені, а гривня різко девальвує.

Також Кравчук, Кучма та Ющенко висловили побоювання, що воєнний стан спричинить політичний хаос у державі, адже у цей час будуть заборонені протести громадян і діяльність політичних партій.

Політики підкреслили, що через вказані ризики питання про оголошення воєнного стану не піднімалося ані після анексії Криму, ані після масової загибелі українських військовиків у Донецькому аеропорті, Дебальцевському та Іловайському котлах.

Нинішню спробу президенти вважають політичною грою Петра Порошенка:

Леонід КРАВЧУК, Леонід КУЧМА, Віктор ЮЩЕНКО, президенти України:

Очевидно, що сьогодні з’явилися інші аргументи. Швидше за все, політичного характеру. Це вибори.

На думку президентів, введення військового стану і обмеження демократії в Україні «можуть призвести до суспільного конфлікту, яким неодмінно скористається ворог».

Тому Кравчук, Кучма і Ющенко закликали депутатів підтримати введення військового стану лише за умови змін до відповідного закону «Про правовий режим військового стану», прибравши з нього норму про скасування виборів та надмірне обмеження прав і свобод людей.

Source: Feed #2

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *